Načítám stránku..

Investoři a Pokrok Serveru

Skvělý server pro pohodové hráče!

Investoři a Pokrok Serveru

Jak již jistě víte, server běží dlouhou dobu. Potýkal se s mnoha výzvami, a největší z nich jsou momentálně možnosti fundování serveru. Nutno říci, že není problém server udržovat a investovat do něj, ale návratnost je pro nás minimální, a to chceme změnit.

Hledáme investory. Náš VIP systém je dělaný tak, aby z něj hráč co nejvíce profitoval. Asi si říkáte – nač mít prodělečný server? Nikdy se nikde nepsalo, že investice se vždy vrátí. I to, co se na začátku jeví jako prodělečné, může být nakonec velmi úspěšné a tak neustále pracujeme na zdokonalování našeho serveru.

Co jako investor získáš?
Jako investor, tedy sponzor, získáš řadu výhod na serveru, discordu, i webu. Není to ale jen o výhodách. Budeš členem admin diskuse, budeš vědět, co se děje, jaký je pokrok, a co chystáme, a stejně tak budeš mít slovo při updatování serveru. Budeš tedy do určité míry člen týmu, pokud tomu tak máme říkat.

Mezi servery jsme jedni z těch nejvíce originálních. Máme spoustu, opravdu spoustu vlastního obsahu, sám jsem programoval velkou řadu systémů, nastavoval jsem vše takřka sám.

Možná nejsme úplně dokonalí, nebo nejvíce profesionální server, ale učíme se, a děláme to rádi. Server neexistuje proto, abychom vydělávali, ale proto, abychom se bavili, rostli, tvořili vazby a vztahy, a přinášeli radost a potěšení těm, kteří k nám přijdou. Samozřejmě tým odměňuji, ale i mé prostředky mají hranice. Proto se teď obracím na vás, kteří byste chtěli investovat do našeho serveru – a výměnou za to získali místo mezi jedním z nejlepších serverů, podporu nejen v Minecraftu, a krásné vzpomínky, které spolu určitě vytvoříme.

Dalším bodem je pokrok serveru. Mnozí z vás asi ví, že si server prošel změnou hostingu, a potýká se s pár nedostatky. Usilovně však pracujume a vidíme stálý pokrok.
Jedno ze změn je texturepack. Byl rozšířen, a upřímně, je úžasný. Máme vlastní menu, a co víc, jsme schopni si Minecraft přizpůsobit mnohem více, než dříve bylo možné. Proto vždy pojedeme na nejnovější verzi – I když to znamená, že se graduálně bude snižovat kapacita serveru, jelikož bude náročnější.. V budoucnu bude běžet více instancí jednoho serveru se stejnou mapou. Momentálně zkoumáme možnosti takového propojení.

Poslední bod – pokud byste měli zájem o pozici v týmu, ohlaste se na discordu. Hledáme moderátory a jednoho programátora. A ano, programátora – který umí programovat v Javě, Kotlinu, nebo Skriptu. Bude se ti hodit i PHP.

Díky za tvou pozornost a přeji ti krásný den! PS: Všechny výdělky jdou vždy do serveru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *