Idea serveru

Jeden za všechny, a všichni za jednoho!

Proč je toto důležité?
Mám za to, že pokud chceme vybudovat zdravou komunitu, měli bychom si pomáhat nejen ve virtuálním světě, ale i jako přátelé. Protože.. kde je jednota, tam je vítězství!
Neustále se setkávám s případy, kdy se lidi hádají. Hádky jsou zbytečné, a nic neřeší. Pojďme si tedy problém v klidu a popořadě probrat, a dojít k řešení!
Přátelská atmosféra je důležitým faktorem spokojenosti, a tak se vždy snažím jí udržet pozitivní a přátelskou!

Jsme jen lidi.
Ano, přesně tak. Po členech týmu nechceme neustálou přítomnost, peníze, nebo většinu času. Pracuj, když na to máš náladu, můžeš, nebo máš chvilku pro server. Členství v týmu je dobrovolné, a jsi tu vítán s otevřenou náručí! Tvou úlohou je pomáhat v rozvoji serveru tak, jak umíš. Máš talent na stavění? Není problém ti udělat server pro stavbu! Ukaž, co v tobě je!
Neumíš toho moc, ale chceš se zapojit? Všechno tě naučíme!
Jsi přátelský, otevřený a pozitivní? Baví tě Minecraft a chceš hráčům pomáhat s jejich dobrodržustvím? Pak jsi u nás vítán!
Chceš nás poznat i jinak, než přes discord? Setkej se s námi!
Hlavní je chuť a spokojenost. Pokud nemáš náladu, nebo čas, tvá účast není povinná (pokud to nejsou výmluvy. Zakládáme si na upřímnosti).

Chceme růst!
Jsme spokojení s tím co máme, ale jsme ambiciózní tvořitelé!
Neustále hledáme způsoby, jak hru vylepšit a zpříjemnit.

"Good is good enough, but if it can be better, let's make it real!"

Jsme jedineční, ale ne perfektní (Nebo ano? To je na tobě!).
Víme, že máme své chyby, a víme, že některé věci jsou lepší, či horší. Tvoří ale jeden skvělý celek! Nejsme perfektní, ale věříme, že jsme dobří a jsme rádi za to, že to s vámi můžeme sdílet!


Proč tak malý tým?
Je nás málo z několika důvodů.
- Jedním z nich je fakt, že si zakládáme na přátelském prostředí. Trvá delší dobu, než si spolu sedneme a seznámíme se. Proto náš tým roste pomalu.
- Zakládáme si na kvalitě, ne kvantitě. Jednoduše jsme skvělí a děláme vše pro to, aby ses tu cítil dobře.

Nakonec.. proč my?
Možná nejsme největší, ani nejprofesionálnější server, ale jsme super komunita, která drží při sobě a udržuje přátelské vztahy!
Každý den, který s vámi mohu strávit je mi potěšením!
Server běží bezmála rok, a za tu dobu jsme urazili dlouho cestu, získali přátele, ztratili přátele a rostli. 
Lidský přístup - žádné prohledávání počítače, nebo nesmyslné bany. Chceme, aby byl přístup co nejvíc fér. Pokud dostaneš trest, je 100% právem a vždy budeš vědět, za co byl udělej. Neboj ale, vždy máš šanci to napravit, jelikož naše bany nejsou permanentní (Pokud ovšem nejsi extra toxický hráč).

Poslední slova..
Díky všem, kteří přispěli naší komunitě:
- McCartrXL. Náš top donator a moderátor. Díky, že tu s námi jsi! Jsi skvělý a rozumný člověk!
- Asbiorn. Administrátor. Jsi super a zábavný člověk, který je nad věcí, umí zachovat klidnou mysl a ví, co je správné. Dlouhodobý přítel.
- MisthiosPower. Moderátor. Kontroverzní, ale nekompromisní přístup, který všem jasně říká, co si smí a nesmí dovolit. Pohodový člověk, který má svoje hodnoty a standarty.

- RealNamed. Moderátor a Builder. Pohodový, přátelský člověk. Jeho díla jsou pěkná a určitě se těším, až uvidím jeho další tvorbu a podpořím ho!
🡱