Brzy to bude..

O Projektu

Skvělý server pro pohodové hráče!

Projekt „Angularis Adventures“ (dále jen AA), byl založen roku 2016. Zaměřil jsem se na herní servery – konkrétně Minecraft. Jak roky šly, nabíral jsem spoustu zkušeností – jak ohledně nastavování, tak i marketing, či programování a správy komunity.

Postupem času mi server přinášel víc a víc starostí. Nedařilo se mi najít vhodné kandidáty do týmu, a tak jsem se rozhodl pro svůj poslední server. Byl předělaný od začátku. Dařilo se, ale po skončení reklamy se čísla hráčů jen snižovala.

Došlo mi, že investovat tolik času a peněz do nenávratového projektu nemá smysl. Rozhodnutí padlo – budu psát. Psaní mi vždy přinášelo jakýsi klid a nyní se mohu plně soustředit na jeho využití.

Dobrá tedy, o čem to je? Jsme parta nadšenců, kteří rádi píšou o hrách, jejich dobrodružstvích, filmech, životě, a všeobecně o čemkoliv, co je alespoň trochu zajímavé. Pro nyní se věnujeme hernímu průmyslu. Sbíráme různé informace o hrách, a komunikujeme s komunitou. Pořádáme giveawaye, soutěže a komunitní akce (virtuálně).

Vše začíná jednou myšlenkou, jednoho jedince, a jedním činem. Zbytek je na vás.