Přátelé
TheLogaaan
TheLogaaan
Admin
Logane ja jsem byvalej hrac na tvem servberu a chtel bych se zeptat jestli byj si mi mohl resetovat heslo nejde se mi přihlásit.Předem díky.

Čau Logane taky mám problém s připojením. Ráno jsem se chtěl normálně připojit, ale píše to, že mám vypnout proxy nebo VPN než se připojím. Co s tím?

Cau Logane mam problem se serverem, nemuzu se na nej pripojit pise mi to : unable to authenticate - no data was forwarded by the proxy
Před 1 měsícem

Tento uživatel o sobě ještě nepřidal žádné údaje.
Zdravím! Je to dlouhá doba od toho, kdy se na serveru něco změnilo. Nebyl jsem aktivní, a fixy, které měly být, nakonec dopadly.. no.. ne nejlépe. Co nás tedy čeká? Overhaul serveru. Od začátku budete mít linii questů a úkolů, které budete plnit. Vše bude přístupné pod příkazem /quest. End Update - Ano, správně. End dostane update. Tento update se bude zaměřovat na variaci obsahu, který zde bude dostupný. Znamená to, že přibudou nové struktury se spawnery, dungeony, ale i ozdobné ostrovy. Vše bude možné pomocí custom pluginu, který budu vyvíjet. Mimo jiné bude nově i adventure svět, který nahradí svět oceánu. V tomto světě budete moci hledat poklady a nové struktury. Na světě budou rozesety stovky dungeonů a věcí k prozkoumání. Mimo jiné zde bude mini-lore světa. Upgrade rezidencí - pokud to bude možné (v rámci sousedství), bude možné zvětšit rezidenci až do +25 bloků od jejího základu. pochopitelně za herní peníze, či kredity. (VIP 35, Angular 45) Předělání spawnerů. Spawnery nepůjdou kopat, nicméně je od ranku III nahradí shop se spawnery. Za kredity, ale i za peníze bude možné spawnery koupit. Třeba podotknout, že každý účet bude mít limit zakoupení spawnerů. Klanový systém a války. Klan bude sloužit jako tým. Budete moci vytvořit base, kupovat klanové skilly, porazit klanové bosse, a vyrazit na raidy, ale i bojovat o moc a místo v žebřičku v PvP - ten se bude podobat spíše KitPvP, a bude skill-based, namísto běžných itemů.
Před 1 dnem

Snil jsi o tom postavit něco unikátního? Pokud ano, nyní máš možnost to zkusit s novými bloky! Jsou dostupné na spawnu, stack za 1 diamant. Bloky jsou ideální pro stavbu různorodých a unikátních staveb. V příštím updatu se zaměřím na nábytek. Ohledně frekvence updatů, pracuji téže na multiplayerové hře. Vše jde hladce, a pomalu se připravuji na pozici programátora v profesním životě. Mám v plánu se věnovat serveru každý druhý týden po dobu jednoho týdne. Tedy hra jeden týden, server jeden týden. Samozřejmě, pokud se objeví jakékoliv potíže, vždy se budu snažit je napravit co nejrychleji.
Před 16 dny


Menší changelog: Nyní je možné ochočit lišky. Chování v ochočené formě mají podobné psu. Zvířata nyní produkují výkaly. Pomocí těchto výkalů je možné fertilizovat pole, stromy, etc. Velké farmy jsou neefektivní. Pro maximální produkci je třeba splnit podmínky, které si probereme. Životy mobů se nyní zobrazují na mobem. Coiny nyní dropují z monter. Dávají vám peníze Na server byl přidán FastCraft. Pomocí tohoto pluginu je možné si zobrazit všechny dostupné recepty a itemy, na které momentálně máte suroviny. Ohledem farem - Je potřeba zajistit rostlinám dostatek vody, světla, a nesmí být nijak velké - to by pak vedlo k vyčerpání zdrojů, a k snížení efektivity. To platí o pro zvířata. Pokud jich je moc na jedné ploše, nebudou tak produktivní, a nebudou mít tak dobré dropy, jako menší a "zdravější" farmy.
Před 21 dny

Bugfixy: Nyní je možné zabít ender draka, ničit end crystaly. Již není možné se dostat ze shopu / spawnu a ničit kolem. Připravované věci: Dungeony a caveky. Friend systém Více eventů - manuální, formou eventera.
Před 24 dny