Načítám stránku..

Wiki – Hraní na Serveru

Skvělý server pro pohodové hráče!

Když se poprvé připojíš na Survival, objevíš se zde. Zde začíná tvoje dobrodružství!

Jakmile jsme se spawnuli, a aplikovali resourcepack, spustí se nám tutoriál. Ten vysvětlí naprosté základy hraní na serveru, a ukáže ti některé z možností, které jako hráč máš.
Po dokončení už nezbývá víc, než projít portálem a zadat příkaz /rtp. To tě teleportuje na náhodné místo na serveru, kde můžeš začít hrát. Může se stát, že se objevíš u někoho na pozemku. Pokud se tak stane, můžeš jít o krok dále, nebo dát /rtp znovu.

Na serveru musíš doplňovat žízeň, na to nezapomínej.

Jeho ukazatel najdeš nad inventářem. V tutoriálu ti bylo řečeno, že si musíš vycraftit pitnou vodu. Stačí dát do pece kyblík s vodou, a vycraftit si tzv. Waterskin. Ten má 32 použití a doplní ti žízeň, je-li třeba.

Nádherná krajina na náhodném místě.

Až si najdeš místečko, napiš /sethome. Tím si nastavíš pozici domova, na kterou se budeš moci později vrátit. Můžeš si zde vybudovat svůj první domeček. Až ho budeš mít, napiš „/res auto“. To okolo tebe vytvoří rezidenci, která tvůj domeček ochrání proti griefu. Pokud se ale přeci jen najde nějaký ničitel, napiš týmu, a ten domeček vrátí do původního stavu.

Asi tě bude zajímat, jak si vyděláš peníze, že? K tomu slouží příkaz „/jobs“. Zadej „/jobs browse“ a klikni pravým tlačítkem na práci, kterou si chceš vybrat. Můžeš jich mít 3 a každá má maximální úroveň 350 – budeš mít rozhodně co dělat i dlouhodobě, pokud chceš být TOP hráč. Pro utrácení slouží aukční síň, i obchod. Do obchodu si zajdeš na „/warp shop“, popřípadě můžeš navštívit obchody hráčů na „/warp market“.
Při hraní najdeš různé nové rudy, nové moby, a celkově spoustu věcí, které jsi asi předtím neviděl. Informace o nich najdeš na této wiki, nebo ve hře.

Golem v divočině.

Prozatím ti přejeme příjemnou hru!